משחק רשת: שדות התהילה

פורום ישראלי של משחק רשת מבוסס דפדפן, אסטרטגיה רבת משתמשים
עכשיו ה' אוקטובר 19, 2017 2:34 pm

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ראיון עם אחד היוצרים של המשחק
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 01, 2008 9:02 pm 
מנהל ראשי
מנהל ראשי
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

הנה מוגש לפניכם הראיון שעשיתי לבוריס אחד היוצרים כדי שתכירו אותו יותר טוב =]

URI: איך עלה לכם הרעיון לעשות את המשחק?

BORIS: כאשר היינו ילדים שיחקנו בכל מיני משחקי אסטרטגיה על הנייר עם קוביות ורצינו לעשות משחק משלנו עשינו כל מיני משחקים על הנייר, זה היה לפני עידן המחשבים, בשלב מאוחר יותר היה לי מחשב קומודור [מחשבים ביתי משנות ה85 ]
ביחד (אני וויטלי) למדנו BASIC [אחת בין שפות התיכנות הראשונות] ועליו כתבנו משחקים מאוד פשוטים. גדלנו, ויטלי למד במכללה C++ ו JAVA SCRIPT ואני למדתי ניהול רשתות וגראפיקה תלת מימד,
לאחר הרבה זמן נפגשנו ונזכרנו בימים הטובים, בילדות וחשבנו אולי האינטרנט היום נותן הרבה יותר יכולות, אני עם ידע בשרתים, PHP, בסיסי נתונים, וגרפאיקה והוא כמתכנת, והוחלט ביחד לשלב כוחות וזה מה שיצא.

U: במה אתה וויטלי עובדים? איך היה לכם מספיק זמן כדי לעשות את זה?

B: פיתוח המשחק נמשך יותר משנתיים אני עבדתי כמנהל רשתות לינוקס. שרתי המשחק יקרים והלך לנו הרבה כסף להחזיק אותם אנחנו מקווים שמשחק יחזיר את הכסף דרך פרסומות,
אנחנו עובדים בשעות הערב אחרי העבודה. רוב הזמן הפנוי שלנו הולך על המשחק וזה עכשיו חלק מהחיים של שנינו.

U: אתם נשואים?
B: ויטלי כן אני לא.

U: המשחק פגע ביכולת שלך לצאת לברים? להנות, לבלות?
B: כן. למרות שאני משלב. לפעמים אני יוצא כדי לא להיות על המחשב כל היום.

U: באיזה שפה היה המשחק במקור?
B: אנגלית כי הרעיון היה לעשות משחק לכהל הרחב, ואחר כך תרגמנו ביחד לעברית ורוסית.

U: איך אתה מרגיש כשאתה שומע על אנשים שבאים למשחק כדי להרוס כדי לקלל.
B: אני לא מבין אותם.. זה מאוד מרגש לראות אנשים משחקים במשחק, שהזמן לא היה מבוזבז.

U: מתי עליתם לארץ ? מי עלה ראשון ?
B: אני ראשון לפני 18 שנה ויטלי 5 שנים אחרי.

U: מה דעתך על המצב הפוליטי בארץ ?
B: לא אוהב להכנס לפוליטיקה.

U: אם יבוא עליך אדם שאתה מכיר ויגיד לך ששמע על הפרוייקט שלך ולמד שפות תכנות והיה רוצה להחליף אותך לכמה זמן שיהיה לך קצת יותר מרחב הייתם מסכים לתת לו? כן לא למה?
B: לא יודע. אני חושב שבגלל שהמשחק חלק ממני לא הייתי נותן את החלק הזה גם לזמן מוגבל. אבל אנחנו כן צריכים עזרה בגראפיקה, לדוגמה לעצב באנר של המשחק.

U: למה החלטתם שאתה תיהיה הצד הפונה אל ה"עם" אל הקהילה.
B: ויטלי מעדיף שאני אתנהל מול האנשים, אין לו זמן לזה יש הרבה עבודה, והוא מעדיף לתכנת. יש לנו מחשבה לעשות אותו משחק עם התקנה והוא בודק איך ניתן לעשות את זה.

U: תסביר בבקשה עוד על הרעיון של המשחק
B: הרעיון הוא לא רק של קרבות ושבטים אלא לפתח כלכלה, לבנות בניינים, בסיסים, ליצור עולם שלם, אנחנו חושבים הרבה איך לשלב את זה במשחק של היום.
עכשיו אנחנו דלי תקציב לכן החלטנו לעצור קצת את הפיתוח של דברים חדשים, לתקן באגים, ולראות איך המשחק יהיה עם מה שכבר יש בו היום.

U: יש לך איזשהו מסר להעביר לקהילה?
B: אם אתם אוהבים את המשחק ואת היחודיות שלו תעזרו לנו להגדיל את הקהילה שלו, ביחד נהיה משחק און-ליין הראשון בארץ.
וגם תודה לכל מי שתומך בנו ומשחק את המשחק היום.

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: