משחק רשת: שדות התהילה

פורום ישראלי של משחק רשת מבוסס דפדפן, אסטרטגיה רבת משתמשים
עכשיו ש' דצמבר 16, 2017 1:49 am

חוקי הפורום

1. כל המדריכים נכתבו ונערכו בעזרת כל צוות אתר המשחק ואין מדריך ששיך לאדם אחד בלבד
2. אין זה טעות, אכן יש לכם גישה לקריאה בלבד של הפורום. פורום זה נועד ללמידה בלבד.
3. לשאילת שאלות פנו בפורום מדריכים והסברים על המשחק וצוות אתר המשחק ידאג לעדכן את המדריכים אם יהיה בכך צורך.

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ערוץ אסטרטגיה
הודעהפורסם: ג' אפריל 28, 2009 5:08 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
 פרופיל אישי

בערוץ זה הינך נבחן ביכולתך האסטרטגיות בלבד.
כבר אין תירוצים של חרישה, ולא בעיות של שידרוג. זה רק אתה והיריב!

בערוץ זה, המחשב בוחר באופן אקראי יחידות בכל קרב, וכל משתתף צריך להלחם עם יחידות אלו (לכל משתתף אותם יחידות), בעזרת אסטרטגיה וטקטיקה טהורה. אין ייתרון, לא לך, ולא ליריב. זה רק אתם ויכולת ניתוח המצבים שלכם. מי שיוביל את היחידות לקרב נכון יותר - ינצח.

הניקוד בערוץ זה הינו עצמאי, ואינו משפיע על ערוצים אחרים. כמו כן, לא צריך נקודות AP, ולא כסף כדי לתקן רכבים, אך ניתן להרוויח כסף, שנצבר גם בערוץ הרגיל.
הניקוד מושפע מהיריב נגדו אתה משחק, וממצבו בערוץ זה. על כל ניצחון, תקבל 10% ממספר הנקודות של היריב (מעגלים כלפי מטה) ועוד נקודה אחת. לעומת זאת, על הפסד מאבדים 10% ממספר הנקודות שלך.

במידה ויש לי 15 נקודות וליריב 64. אם אני מנצח אני מרוויח 7 נקודות והיריב מפסיד 6, אך אם אני מפסיד אני מאבד נקודה אחת, והיריב מרוויח 2. אם לא הגעתם ל10 נקודות, אינכם מאבדים כלום, ולכן אין כל סיבה לא לנסות להלחם, ולהתאמן.

שחקן שיעבור את ה120 נקודות בערוץ זה, יעבור לרמה 3, המאפשרת להלחם מול שחקנים ברמתו, בכלים מתקדמים יותר.

עכשיו הינך מוזמן לצאת לקרב, ולהראות לכולם מי שולט באסטרטגיה...
הילחם, ושהתהילה תלווה אותך.

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש: