משחק רשת: שדות התהילה

פורום ישראלי של משחק רשת מבוסס דפדפן, אסטרטגיה רבת משתמשים
עכשיו ב' אוקטובר 22, 2018 9:47 am

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חלק נוסף, עדיין לא יודע איפה הוא נכנס
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2008 7:25 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
 פרופיל אישי

"הטנק הינו כלי ממוצע בעל יכולות ממוצעות" אמר דיטרון, המדריך לחימה שלהם. אם ננסה לתא..
- זה דבר די מטומטם להגיד, התפרצתי לדבריו
דיטרון הסתכל עלי במבט מופתע, הוא לא היה רגיל שמישהו השתתף בשיעור, ובטח לא ככה.
- ממוצע נשמע כאילו יש עם זה בעייה, והוא לא מתאר כלל את אופיו של הכלי
זה כמו להגיד שאם מישהו שם את הרגלים בפריזר ואת הראש בתנור, אז הכל בסדר בגלל שהממוצע תקין...
גיחוחים עלו משאר הכיתה, מלבד תלמיד אחד. אף אחד לא ידע מה השם שלו, כולם קראו לו ילד נזלת. הוא היה מעצבן, נהג לתקן את כולם ביהירות, ותמיד הייתה לו נזלת... זה לא שתלמידים חכמים הפריעו לי, להפך, יש לי כבוד רב אליהם, כמו אותו אחד שהם ראו בקורס עבודה בשטח, הוא היה ממש ילד, ונהג ברובוט בצורה מהממת (למחרת הוא כבר עבר לכיתה הבאה), אבל כשזה בא עם יהירות, זה היה בלתי ניסבל.
- אמנם אתה רצית שהמדריך יגיד חציון, אמר הנזלת, אבל במקרה הזה זה גם ממש ממוצע.
- אמנם אתה ממש אדיוט, חיקיתי את כולו, אבל התכוונתי שממוצע רומז שזה לא יעיל.
דיטרון האדים כמו סלק, בדרך כלל הוא לא דיבר יותר מידי, מה שמעלה את השאלה מי שלך אותו להדרכה, אבל במקרה הזה הוא ממש פתח בנאום. עיקרי הדברים היו, שנמאס לו מהזלזול שלי, והוא לא הולך לשתוק על זה. הוא ישלח אותי למפקד הבית ספר, ויוסיף לתיק שלי שאני סובל מאי שפיות.
הבנתי שאולי קצת הגזמתי הפעם, אבל לא יכלתי לצאת ככה מהכיתה, אז צעקתי לו בחזרה -
- אם כבר, אז אל תכתוב שאני סובל מאי שפיות, תכתוב שאני נהנה ממנה.
יצאתי לקול צחוקם הרועם של שאר התלמידים.
המפקד ממש התעצבן לראות אותי בפעם השנייה השבוע. הפעם הראשונה הייתה הרבה יותר מצחיקה, זה היה כשהצחקתי את 'נזלת' באוכל בדיוק כשהוא שתה קולה, מה שכמובן גורם לגזים לצאת מהאף, אבל בגלל שהוא מצונן כל הזמן, זה הפריח לו מהאף בועות נזלת, נזכרתי בחיוך.
יש סיבה לזה שאתה מחייך?! צעק המנהל, העונש שלך הוא להגיש עבודה על טקטיקות בעולם העתיק לפורפסור סניי.
לא היה לי מושג כמה השפעה תהיה לעבודה על עתידי...
- פרופסור סניי? מי זה בכלל, זה לא המורה להיסטוריה צבאית שרוצה ללמד טקטיקה מתקדמת?
המפקד לא אהב את הזילזול שלי, אז יצאתי לפני שהעונש יגדל. בדרך החלטתי לדבר עם פרופסור סניי, אז עברתי במפקד הקישור.
- שלום, זה שוב אתה, מה עשית הפעם? הם שאלו.
- רק רציתי לדעת אם פרופסור סניי פה?
- הוא בהשתלמות בטקטיקה הגנתית, הוא יחזור מחר, הם ענו.
------------------------------
אמשיך בהקדם, שנה טובה

חזור למעלה

נושא ההודעה: Re: חלק נוסף, עדיין לא יודע איפה הוא נכנס
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2008 7:59 pm 
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

ממש אהבתי,חוץ מהקטע של הנזלת חחח...
:confusion-confused: :obscene-sexualspermblue:

אם זה בגרסה שלך תקשר את זה איך שאתה רוצה,אבל אפשר איכשהו לקשר את זה אוליי לילדות של הקיסר בסיפור שלי,כשהוא היה עוד ילד קטן.כי עכשיו בסיפור שלי הוא בן 17.

בקיצור,אהבתי.אולי אפשר לקשר את זה לחלק אחר בטרילוגיה,עם גיבור או דמות אחרת,איזה ילד בבית הספר ששובר שיאים של מבוגרים ממנו או משהו בסגנון.

צידיי התהילה,שבט מספר 1

חזור למעלה

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2008 8:40 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
 פרופיל אישי

למחרת בבוקר, לאחר הרבה עבודה, חזרתי לברר על פרופסור סניי בקישור. "הוא באמת חזר" הם אמרו, "הוא הולך לעבור על תיקי התלמידים"... זה הזכיר לי את הבעייה השנייה שלי, הדו"ח של דיטרון. כל מה שצריך לעשות זה לחדור למערכת ולשנות את הנתונים, עד כאן זה די קל, הבעייה היא להגיע לקומת המרצים... התגנבתי אל המעלית בזהירות, היא בדיוק הייתה בדרך מלמעלה. התחבאתי מהר, בדיוק בזמן לראות כמה תלמידים יוצאים "בעיית הכח בX715 יכולה לדפוק הכל" אמר אחד, "נכון, אבל אולי יש דרך לעקוף את זה" החזיר השני. לא הקשבתי יותר מידי, כל מה שרציתי זה להגיע למעלית לפני שהיא תמשיך...
בשנייה האחרונה עצרתי את הדלת. הייתי מרוצה שלא ראו אותי בדרך...
- שלום, מה אתה עושה כאן? אמר קול מאחורי.
אופס, על זה לא חשבתי. הסתובבתי, ולאימתי גיליתי את עצמי עומד מול פרופסור סניי.
- אה, שלום פרופסור סניי פגשתי את ה...
- אתה לא אמור להיות כאן, הוא קטע אותי, מסנן בין שיניו, נראה לי שאני אוריד לבית שלך 50 נקודות.
הסתכלתי עליו במבט מבולבל "מה הוא רוצה ממני לעזאזל?!!!!!". הפרופסור כנראה קרא את מחשבותי, ואמר שהוא בסך הכל צוחק על ספר אחר, אבל אני באמת לא אמור להיות שם. המוח שלי דהר בניסיון לחשוב על תירוץ כלשהו.
- בדיוק פתרתי את בעיית הכח של X715, שלפתי מהר.
הוא הביט בי במבט חושד, והבנתי שאני חייב להעביר נושא.
- אבל בדיוק רציתי לשאול אותך על טקטיקה בעולם העתיק, הוספתי.
- אווו, זה נושא מצויין, אמר, הכל מתחיל מספארטה במאה ה4 לפנה"ס הישנה.
- אה, שלפתי מהר, הספרטנים נלחמו כדי להלחם, לא הייתה להם פילוסופיה רצינית והם לא שווים התייחסות.
- אם כך, נאלץ לחזור עד טרויה, היוונים בהחלט הציגו...
- כח, אבל לא טקטיקה, אמרתי, אם הם היו משתמשים במוניטין של אכילס, והיו מוציאים את הטרויינים מהעיר, הם היו מנצחים מייד.
- יש בזה משהו, אמר הפרופסור בהירהור, אז באיזה הקשר חשבת?
- תראה, יהושע המנהיג הישראלי, השתמ...
- אתה בטח צוחק, מהתנ"ך?!! אין שם טקטיקה בכלל.
- יש בין השורות, יהושע הוא הראשון שמתועד המשתמש בשמש לסנוור את האוייבים שלו מול מלכי הדרום.
הוא הביט בי במבט מפקפק, וידעתי שאני חייב להמשיך לדבר.
- גם אחאב המלך הישראלי, כמה מאות אחרי טרויה, השתמש בפסיכולוגיה הפוכה, כשמלך ארם נתן פקודה לא ברורה.
- יכול להיות, אני צריך לחשוב על זה, הוא אמר.
לפתע קלטתי שכמעט פספסנו את הקומה, לא האמתי שנסחפנו בדיון על עונש... יצאתי מהר לפני שיבין מה עשיתי לו, ורצתי למרכז השליטה. הפריצה למחשב הייתה קלה, וראיתי מייד את הבעייה. "אינו כשיר ללחימה" היה כתוב. זה משהו רציני, אני לא יכול להעלים את זה לגמרי. חשבתי לרגע וכתבתי "אינו כשיר לפיקוד". ידעתי שזה נכון. הייתי מספיק אחראי לדעת שאני לא אחראי, הבנתי את זה בשיעור מעשי אחד, כשחשבתי שיכול להיות נחמד לעשות משורת הרובוטים דומינו ראלי...
התכוננתי כבר לצאת, כשתמונה של אחד התלמידים משכה את צומת ליבי, לקח לי זמן לזהות אותו, הוא היה בלי נזלת... לא יכולתי לוותר על ההזדמנות, ונכנסתי מהר. בחרתי בתיבת ההערכה והתחלתי לכתוב. זה כבר ילמד אותו לקח, הצבתי אותו בהדרכת קרבות באופן קבוע . חחח, איזה שיעמום. דבר אחרון שעשיתי לפני שברחתי היה לברר מה השם שלו.
חח, אני לא אשכח את השם הזה כל כך מהר, קראו לו "דילן"

חזור למעלה

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2008 8:58 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

יפה מאוד..

נכון יש חלק שהוא מתעלף?
אז אפשר להכניס את זה שמה כאילו הוא רואה את מה שהוא עשה...

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: