משחק רשת: שדות התהילה

פורום ישראלי של משחק רשת מבוסס דפדפן, אסטרטגיה רבת משתמשים
עכשיו ד' דצמבר 12, 2018 5:10 pm

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חלק ט: התארגנות והתערבות.
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 08, 2008 12:36 pm 
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

בסביבות אחר הצהרים שליח הגיע לאזרח.
-אפשר לחזור למחנה,האויב הושמד,בוא איתי.
כשהם הגיעו למחנה המראה היה איום:כל האוהלים נשרפו,מכונות הרוסות,המון פצועים.הם הגיעו לאוהל של הסגן.
-יופי שבאת,יש לנו המון פצועים,אני מחכה למפקדים של נהגי הארטילריות והטנקים.אנחנו נערוך דיון בנושא,אתה מוזמן להשאר איתנו.
האזרח אכל קצת עד שכולם הגיעו.
-כמו שראיתם,מצבנו לא טוב,הקיסר מעולף,ואין לנו הרבה מפקדים מאוד חזקים,והאזרח,כן אתה,עוד לא מיומן מספיק.
-כבר אל תקראו לי האזרח.
-מצאת שם?איזה?
-יורש העצר.
-שם טוב,אבל זה לא חשוב עכשיו,אנחנו צריכים לנקוט בפעולה מידית כשהקיסר יתעורר,אנחנו צריכים עזרה,הרסו לנו את רוב מאגרי המזון.
-המקום הכי קרוב אלינו הוא אזור הנילוס,נוכל להגיע לשם,להתגונן,וליצור קשר עם שאר הצבאות שלנו באזור.
-רעיון טוב גנרלים,זה הרעיון היחיד שיש לנו?
-כן,לצערי.אנחנו עשינו דיון בנושא וזה היה הרעיון היחיד,זה לא יהיה קל,אבל אין ברירה.
-יש עוד בסיסים לשדות התהילה?
-כמובן!ציפיתי ממקצוען כמוך לדעת את זה,יורש העצר.
-יש לנו בסיסים מסביב כל הים התיכון.
-אז החלטנו,אתה יורש העצר,תלמד כמה שעוד נשאר לך בקצב כמה שיותר גבוה,ונעזוב מיד עם התעוררות הקיסר.משוחררים!תודיעו הודעות אלא לכל הבסיס,ואתה,לך ללמוד!
-כן המפקד!
-*הסגן

יורש העצר למד שעות נוספות,היה לו מזל שצבא האויב לא הגיע לאוהל האימונים.ברדת החשכה הוא כבר למד לרוץ ריצה בקצב סביר במגדלור.
-יפה,אתה לומד מהר.מחר נתחיל אימוני רובוטים ויריות,נקווה שתמשיך ככה.
למחרת האימונים המשיכו,היורש ניצל את הקישורים שלמד באימוני המגדלור והתאמן בריצת רובוט של עד 200 קמ"ש עד שעות הבוקר המאוחרות.האנשים כבר התחילו להכין את חפציהם האישיים והאימונים נעשו יותר קשים ולוחצים.היורש הצליח להגיע למהירות מקסימלית של 300 קמ"ש בלי ליפול כלל רק בשעות אחר הצהרים.
-יפה,למדת טוב,תלך לנוח,מחר נתחיל ללמוד בשימוש עם נשקים.
היורש צעד בהליכה עיפה אל כיוון האוהל הזמני שנתנו לו.הוא היה עיף אך מרוצה,הוא שולט טוב בריצת הרובוט.הוא נשכב על מיתתו ונרדם בקלות בשנה עמוקה ורבת חלומות על רובוטים ועל הבסיס השרוף.
-בימים הבאים לא היו הרבה שינוים,היורש למד בקצב טוב,הוא למד להשתמש בשיטות רכב השטח שלו גם בעזרת הרובוט,הוא למד לתמרן תמרוני אויר של הרובוט,לבצע סלטות קדמיות ואחוריות,עבר להתחמקות מפגזי ארטילריות בעזרת מהירות,קפיצה וניצול האיטיות שלהן.הוא למד איך לירות בצורה נכונה ולהשתמש בדינמיט תוך כדי שהוא יורה יריות רגילות ורץ.הקצב היה טוב,הוא זכה למחמאות רבות,הוא למד גם לאט לאט לתכנן אסטרטגיות לקרב ולהשתמש בלוחמה פסיכולוגית נגד היריב אם יש קשר.הוא היה מומחה בהטעיה בנוסף להכל,והוא למד לחשב במדויק מתי ארטילריות יוכלו לתקוף.כעבור שבוע של אימונים קשים הוא היה מקצוען בלחימה עם הרובוט,והתחיל לאסוף מוניטין.הוא נילחם בקרבות,כולם היו קלים בשבילו אז אין טעם לפרט.אופנת חמשת הארטילריות היתה חזקה עכשיו,ובזכות האימונים שעבר ניצח לבד צבאות שלמים של ארטילריות טנקים ורכבים נוספים.
כעבור שבועים של אימונים וניצחונות כולם כבר הכירו את שמו של היורש ושכחו כמעט לגמרי מהקיסר.הוא הלך לאוהל הסגן לקבל עדכונים,וראה באוהל דמות נוספת,הוא התקרב ושמע שהם מדברים עליו.הוא שמע את הסגן אומר:
-הכינוי שלו הוא...
היורש התפרץ ואמר:
-נעים מאוד,קוראים לי יורש העצר,אבל אתה יכל לקרוא לי...היורש.
.................................................................................................................
-אז זה הסיפור שלך,אזרח.
-כבר לא קוראים לי ככה.
-אני אקרא לך איך שאני רוצה.
-תרגעו שניכם,אנחנו עוזבים מחר בערב,ואין צורך למתיחות.
הם התעלמו ממנו
-אתה חושב שאתה יותר טוב ממני,אה?
-אני יודע שאני יותר טוב.
-אנחנו נברר את זה,תיפגש מחר,קרב אחד על אחד,רובוט נגד רובוט,זה שינצח,ינהיג!
-תירגעו!
-יודע מה?קבענו,אנחנו נברר באמת מי יותר טוב,אני,או אתה!
........................................................................................................
זה הכל,גמר חטימה טובה,תגיבו אם תוכלו,אה,טימוטי,יד,אם יש איזו טעות שממש מציקה לכם,תערכו אותה ישר אתם,אתם לא צריכים אישור,רק תודיעו לי מה תיקנתם.בכל זאת,אתם היוזמים של הפרויקט.

צידיי התהילה,שבט מספר 1

חזור למעלה

נושא ההודעה: Re: חלק ט: התארגנות והתערבות.
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 08, 2008 12:44 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

זה סבבה.
ויד הוא האחראי הבלעדי על הפרוייקט =]

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד