משחק רשת: שדות התהילה

פורום ישראלי של משחק רשת מבוסס דפדפן, אסטרטגיה רבת משתמשים
עכשיו ג' מאי 22, 2018 1:41 pm

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חלק ז' שלי:סיפורו של אזרח-חלק 1.
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 6:03 pm 
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

...................................................................................................
-היורש,נעים מאוד,אני...
-הקיסר,אני יודע,התעלפת כמו שצריך אני מבין.
-...כן...למה קראת לעצמך יורש העצר?
-כי אני אהיה בקרוב היורש...
-של מי?
-של המלך,או ליתר דיוק...של הקיסר.
-בדיחה טובה
-צודק,חבל שזאת לא בדיחה,והיא לא מצחיקה,אני טוען שהכישורים שלי עולים עליך,ושאתה לא משהו מיוחד.
-ולמה אתה חושב ככה?
-כי אני העלתי בדרגות במהירות ממש גבוה,שרעויה רק לאלוף אמיתי.
-זה לא משחק,אין כאן אלופים.חוץ מזה מי אתה?מאיפה באת?
-טוב,רוצה לדעת?...
....................................................................................................................
האזרח ישב במערה שלו.
זהו זה,כל הענין הוא התמרון,ואסטרטגיה נכונה.כל מה שאני מריך לעשות זה להתחיל להתאמן על תמרונים ויריות בזמן,על התחמקות ועל מהירות.אני חייב להגביר מהירות ולהגביר אש,להיות לא פגיע,זה מה שאני צריך להיות,לדעת בדיוק מה השני חושב,ולבלבל אותו.
-מי אתה
-אני אזרח,באתי לפה לא מזמן.
-יש לך כישורים מוקדמים?
-אם הגעתי לכאן אז כן.
-זה מה שאני אוהב לשמוע,מה הרכב שלך?
-רכב שטח
-מרשים,לרוב מגיעים לכאן נהגי טנקים,מגיע לך להכנס הנה,אבל לא לפני הבדיקות...
-בדיקות?
-מה חשבת?שנקבל כל אחד?התפקיד שלנו לשמור על שלום כללי בכל האזור,לא נקבל כאלה שיהרסו הכל.
-טוב,אם אני צריך להבדק,אני אבדק,אבל איך?
-תעבור מספר מבחנים,בוא איתי,יש לך פוטנציאל,אבל פוטנציאל זה א מספיק.
האזרח והשומר הלכו לאזור המבחנים,זה היא איצטדיון ענקי,עם מאגרי נשקים ומרכבים בכל פינה.האזרח היה יכל לראות מתקנים שונים לשמירה על כושר,וכמה בנאים,שבדיוק בנו ארטילריה מהמרכב והצריח האדומים.
-הגענו,מתחם המבחנים,אל תחשוב שהמבחנים יהיו קלים ,המצטינים ביותר שלנו ספגו פגיעות קשות במבחנים הללו,אתה בטוח שאתה מוכן?
-השאלה היא,אם אתה מוכן?
-תאמין לי,ראיתי ושמעתי כבר הכל,רד עם הרכב שלך לזירה,הבוחן שלך יחכה לך שם.
הזירה היתה מן אמפי תאטרון,רק שבמקום הופעות וספורטאים,עמדו שם עשר,כן עשר ארטילריות מהסוג הישן ומהסוג החדש,כולם עם מרכב אדום,רק הצריחים שונים.הישן והרגיל,שיורה בקשת,והחדש,שיורה ישר אך רחוק וקטלני.היו שם גם כמה מחסומים ממתכת בצורת סלעים,להגנה כנראה.
האזרח ניכנס לרכב וירד לזירה.השומר הלך ובמקומו נכנס אדם שהיה לו תג שרשום עליו:בוחן
למרות שזה היה אמפי-תאטרון,שבו כל לחישה חזקה,היה לבוחן צורך לצעוק,אפילו שהוא גם היה ליד האזרח,כדי לעצבן כנראה,הוא התחיל לצעוק תוך כדי עליה חזרה במדרגות:
-לפניך עשר ארטילריות,חמש מכל סוג.במבחן זה נבדוק את מהירות התגובה של,תצטרך להתחמק פעם אחת מכל כלי,כל כלי יצא מהזירה לאחר שירה בך,נראה כמה ארטילריות תצליח לשרוד.אז אתה מוכן?
-ברור,ואתה לא חייב לצעוק!
-אני יודע,נהגי ארטילריות מוכנים?צאו לתקוף!
האזרח פנה אחורנית להתכוננות,הוא היה חשוף.ארטילריה מהסוג החדש התקרבה,כמו שציפה.הוא היה מומחה לקרב נגדן,והוא ידע בערך את התווך.הוא התקרב לאט לאט לאחד המחסומים,הוא היה חשוף,אך הוא עוד לא ניכנס לתווך של הארטילריות,הוא ראה ארטילריה רגילה מתקרבת.
-אני עוד לא בתווח ,לא לדאוג.
פתאום בהפתעה הארטילריה כיוונה במהירות ותקפה.האזרח נבהל והופתע:
-מה אורך הקנה של היצור הזה!
הוא לחץ על דוושת הגז,סיבב את ההגאים ומיהר לכיוון אחד המחסומים.הוא לא נפגע,הוא ניצל בנס והתחבא מאחורי המחסום.רק בזכות השמיעה החזקה באזור הוא הצליח להתחמק מהארטילריה הישנה בכך ששמע את האש יוצאת מהקנה שלה.אך הוא נפגע טיפה,אבל לא פגיעה חזקה במיוחד.
-ככה זה שגם הכלי הכי חלש הורג אותך...וואו!
שתי ארטילריות מהירות במיוחד מהסוג החדש עמדו לעקוף את אזור המחסומים.
-לעז... עד עכשיו זאת היתה רק הסחה!שתי ארטילריות ישנות נוספות התקדמו לכיוון המחסומים,אחת הארטילריות החדשות עקפה את המחסומים וכיוונה,האזרח מיהר ללחוץ דוושת הגז ונסע קדימה,הוא הצליח להתחמק,אך הוא לא הספיק לעצור והארטילריה השניה כבר עקפה את המחסום והיריה שלה היתה כבר בדרך אליו,היריה המפתיע גרמה לאזרח לבצע תמרון מאולתר עם הרבה סיבובים שגרם לו לאבד שליטה על הרכב ולהחליק חסר שיבוי משקל על שני הגלגלים הימנים בצליל חריקה שורק (ולהזכיר לכם זה היה אמפי תאטרון)אך הוא הצליח להתחמק מהארטילריה הרביעית,אך לפני שהוא הספיק לקבל שליטה על רכב השטח שתי הארטילריות הישנות ירו לכיוונו.הוא מיהר להסתובב על שני הגלגלים והצליח לקבל שליטה,הוא הצליח להתחמק,אך ספג את שתי ההתקפות בפגיעה חלשה.הרכב עף טיפה קדימה ואיבד חצי מחייו בסך הכל.הוא יצא בלי ברירה מההתקפה האחרונה לשטח החשוף,שתי ארטילריות חדשות כיוונו לעברו,האזרח מיהר לעצור את הרכב.הוא עשה זאת בדיוק בזמן, הוא הצליח להדחק בדיוק במרווח הקטן בין שני הפגזים ונפגע בקושי.אך שתי הארטילריות הישנות שנותרו כבר כוונו לעברו,הוא התחמק מהיריה הראשונה כשנאלץ להגביר את המהירות בצורה חדה כל כך,עד שכמעט ולא נדפק במחסום אחד,הוא מיהר לשנות כיוון ולנסוע בכל המהירות כמה שיותר קרוב לארטילריה שנותרה,שעמדה ליד המחסום,כדי שלא תוכל לירות בו.הוא נסע מהר,מאוד מהר,תמרן בין מספר מחסומים בלי להוריד מהירות,הוא עמד להכנס לתווך בשו הארטילריה לא תוכל לירות,הארטילריה כיוונה ובום!הארטילריה לא פגעה בו ישירות כי הוא ניכנס לתווך הפנימי שלה,אך היא פגעה מאחוריו וההלם מהפיצות בתוספת למהירות הנסיעה הגבוהה גרמה למכונית לעוף ישר לתוך המחסום.הפגיעה היתה כו קשה עד שמתכת הרכב נשברה כאילו היתה סתם קלקר.
-מזל ששמתי מגנים!
האזרח קם מההריסות והתקרב למדרגות.
כפים נשמעו.
-יפה יפה,התפוצצת רק ביריה העשירית,מרשים מאוד,אני מכיר רק שני אנשים שהגיעו לתוצאה כזאת:הקיסר,שאותו אתה מכיר,ואת אוואטר.
-מי?אוואטר?
-הוא הגיע לכאן דיי מזמן,הוא שבר שיאים בצורה שלא תאמן.בהתחלה האמת,הוא היה טירון,אבל הוא התאמן שעות על גביי שעות ונעשה מהיר וחזק יותר מיום ליום,אבל באחד הקרבות הגדולים שלנו,הוא ניכנס לתוך איזו מנהרה ענקית,בניסיון למצוא את המפקד של כל ההתקפות,שהודיע לנו שהוא נמצא שם,ושהוא מוכן לדבר אחד על אחד,אואטר לא חזר משם ולא נמצא,ואותו דבר לגבי המנהיג הזה,אם היה שם בכלל,אני היתי טירון צעיר אז תשאל את אחד הזקנים פה,אני לא יודע עליו כלום...אבל לא משנה,מוכן למבחן הבא?
......................................................................................................................
זה הכל בינתיים,בבקשה תפרטו מה חסר.

צידיי התהילה,שבט מספר 1

נערך לאחרונה על ידי Eragon בתאריך ג' אוקטובר 07, 2008 8:25 pm, נערך 4 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה

נושא ההודעה: Re: חלק ז' שלי:סיפורו של אזרח-חלק 1.
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 7:42 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

Eragon כתב:
אני צריך ללכת ואחר כך אני אמשיך את זה
...................................................................................................
-היורש,הא,נעים מאוד,אני...
-הקיסר,אני יודע,התעלפת כמו שצריך אני מבין.
-...כן...למה קראת לעצמך יורש העצר?
-כי אני אהיה בקרוב היורש...
-של מי?
-של המלך,או ליתר דיוק...של הקיסר.
-בדיחה טובה
-צודק,חבל שזאת לא בדיחה,והיא לא מצחיקה,אני טוען שהכישורים שלי עולים עליך,ושאתה לא משהו מיוחד.
-ולמה אתה חושב ככה?
-כי אני העלתי בדרגות במהירות ממש גבוה,שרעויה רק לאלוף אמיתי.
-זה לא משחק,אין כאן אלופים.חוץ מזה מי אתה?מאיפה באת?
-טוב,רותה לדעת?...
....................................................................................................................
האזרח ישב במערה שלו.
זהו זה,כל הענין הוא התמרון,ואסטרטגיה נכונה.כל מה שאני מריך לעשות זה להתחיל להתאמן על תמרונים ויריות בזמן,על התחמקות ועל מהירות.אני חייב להגביר מהירות ולהגביר אש,להיות לא פגיע,זה מה שאני צריך להיות,לדעת בדיוק מה השני חושב,ולבלבל אותו.
-מי אתה
-אני אזרח,באתי לפה לא מזמן.
-יש לך כישורים מוקדמים?
-אם הגעתי לכאן אז כן.
-זה מה שאני אוהב לשמוע,מה הרכב שלך?
-רכב שטח
-מרשים,לרוב מגיעים לכאן נהגי טנקים,מגיע לך להכנס הנה,אבל לא לפני הבדיקות...
-בדיקות?
-מה חשבת?שנקבל כל אחד?התפקיד שלנו לשמור על שלום כללי בכל האזור,לא נקבל כאלה שיהרסו הכל.
-טוב,אם אני צריך להבדק,אני אבדק,אבל איך?
-תעבור מספר מבחנים,בוא איתי,יש לך פוטנציאל,אבל פוטנציאל זה א מספיק.
האזרח והשומר הלכו לאזור המבחנים,זה היא איצטדיון ענקי,עם מאגרי נשקים ומרכבים בכל פינה.האזרח היה יכל לראות מתקנים שונים לשמירה על כושר,וכמה בנאים,שבדיוק בנו ארטילריה מהמרכב והצריח האדומים.
-הגענו,מתחם המבחנים,אל תחשוב שהמבחנים יהיו קלים ,המצטינים ביותר שלנו ספגו פגיעות קשות במבחנים הללו,אתה בטוח שאתה מוכן?
-השאלה היא,אם אתה מוכן?
-תאמין לי,ראיתי ושמעתי כבר הכל,רד עם הרכב שלך לזירה,הבוחן שלך יחכה לך שם.
הזירה היתה מן אמפי תאטרון,רק שבמקום הופעות וספורטאים,עמדו שם עשר,כן עשר ארטילריות מהסוג הישן ומהסוג החדש,כולם עם מרכב אדום,רק הצריחים שונים.הישן והרגיל,שיורה בקשת,והחדש,שיורה ישר אך רחוק וקטלני.היו שם גם כמה מחסומים ממתכת בצורת סלעים,להגנה כנראה.
האזרח ניכנס לרכב וירד לזירה.השומר הלך ובמקומו נכנס אדם שהיה לו תג שרשום עליו:בוחן
למרות שזה היה אמפי-תאטרון,שבו כל לחישה חזקה,היה לבוחן צורך לצעוק,אפילו שהוא גם היה ליד האזרח,כדי לעצבן כנראה,הוא התחיל לצעוק תוך כדי עליה חזרה במדרגות:
-לפניך עשר ארטילריות,חמש מכל סוג.במבחן זה נבדוק את מהירות התגובה של,תצטרך להתחמק פעם אחת מכל כלי,כל כלי יצא מהזירה לאחר שירה בך,נראה כמה ארטילריות תצליח לשרוד.אז אתה מוכן?
-ברור,ואתה לא חייב לצעוק!
-אני יודע,נהגי ארטילריות מוכנים?צאו לתקוף!
האזרח פנה אחורנית להתכוננות,הוא היה חשוף.ארטילריה מהסוג החדש התקרבה,כמו שציפה.הוא היה מומחה לקרב נגדן,והוא ידע בערך את התווך.הוא התקרב לאט לאט לאחד המחסומים,הוא היה חשוף,אך הוא עוד לא ניכנס לתווך של הארטילריות,הוא ראה ארטילריה רגילה מתקרבת.
-אני עוד לא בתווח ,לא לדאוג.
פתאום בהפתעה הארטילריה כיוונה במהירות ותקפה.האזרח נבהל והופתע:
-כמה דיוק הוא שם לכלי המטונף שלו!
הוא לחץ על דוושת הגז,סיבב את ההגאים ומיהר לכיוון אחד המחסומים.הוא לא נפגע,הוא ניצל בנס והתחבא מאחורי המחסום.רק בזכות השמיעה החזקה באזור הוא הצליח להתחמק מהארטילריה הישנה בכך ששמע את האש יוצאת מהקנה שלה.אך הוא נפגע טיפה,אבל לא פגיעה חזקה במיוחד.
-ככה זה שגם הכלי הכי חלש הורג אותך...וואו!
שתי ארטילריות מהירות במיוחד מהסוג החדש עמדו לעקוף את אזור המחסומים.
-לעז... עד עכשיו זאת היתה רק הסחה!שתי ארטילריות ישנות נוספות התקדמו לכיוון המחסומים,אחת הארטילריות החדשות עקפה את המחסומים וכיוונה,האזרח מיהר ללחוץ דוושת הגז ונסע קדימה,הוא הצליח להתחמק,אך הוא לא הספיק לעצור והארטילריה השניה כבר עקפה את המחסום והיריה שלה היתה כבר בדרך אליו,היריה המפתיע גרמה לאזרח לבצע תמרון מאולתר עם הרבה סיבובים שגרם לו לאבד שליטה על הרכב ולהחליק חסר שיבוי משקל על שני הגלגלים הימנים בצליל חריקה שורק (ולהזכיר לכם זה היה אמפי תאטרון)אך הוא הצליח להתחמק מהארטילריה הרביעית,אך לפני שהוא הספיק לקבל שליטה על רכב השטח שתי הארטילריות הישנות ירו לכיוונו.הוא מיהר להסתובב על שני הגלגלים והצליח לקבל שליטה,הוא הצליח להתחמק,אך ספג את שתי ההתקפות בפגיעה חלשה.הרכב עף טיפה קדימה ואיבד חצי מחייו בסך הכל.הוא יצא בלי ברירה מההתקפה האחרונה לשטח החשוף,שתי ארטילריות חדשות כיוונו לעברו,האזרח מיהר לעצור את הרכב.הוא עשה זאת בדיוק בזמן, הוא הצליח להדחק בדיוק במרווח הקטן בין שני הפגזים ונפגע בקושי.אך שתי הארטילריות הישנות שנותרו כבר כוונו לעברו,הוא התחמק מהיריה הראשונה כשנאלץ להגביר את המהירות בצורה חדה כל כך,עד שכמעט ולא נדפק במחסום אחד,הוא מיהר לשנות כיוון ולנסוע בכל המהירות כמה שיותר קרוב לארטילריה שנותרה,שעמדה ליד המחסום,כדי שלא תוכל לירות בו.הוא נסע מהר,מאוד מהר,תמרן בין מספר מחסומים בלי להוריד מהירות,הוא עמד להכנס לתווך בשו הארטילריה לא תוכל לירות,הארטילריה כיוונה ובום!הארטילריה לא פגעה בו ישירות כי הוא ניכנס לתווך הפנימי שלה,אך היא פגעה מאחוריו וההלם מהפיצות בתוספת למהירות הנסיעה הגבוהה גרמה למכונית לעוף ישר לתוך המחסום.הפגיעה היתה כו קשה עד שמתכת הרכב נשברה כאילו היתה סתם קלקר.
-מזל ששמתי מגנים!
האזרח קם מההריסות והתקרב למדרגות.
כפים נשמעו.
-יפה יפה,התפוצצת רק ביריה העשירית,מרשים מאוד,אני מכיר רק שני אנשים שהגיעו לתוצאה כזאת:הקיסר,שאותו אתה מכיר,ואת אוואטר.
-מי?אוואטר?
-הוא הקים את שדות התהילה,זה היה מזמן,אף אחד מאיתנו לא ראה אותו מעולם,יש עליו הרבה שמועות,אבל אני לא מתענין בזה,לא משנה
,עברת בהצלחה את המבחן הראשון,קדימה,מוכן למבחן הבא?
......................................................................................................................
זה הכל בינתיים,בבקשה תפרטו מה חסר.

משנוטה הצידה נראה לי לא במקום כי הם לא אמורים לדעת את זה בסיפור אולי במקום כמה דיוק הוא שם לזה.
מה אורך הקנה של היצור הזה?
מה שהדגשתי הרעיון יפה אבל ישיר מדי [תקרא את התגובה של אווטר לרעיון הפרולוג שלי] אז צריך לשנות את זה\לחכות עד שנגמור את הפרולוג כדי לראות אחד לעשות את זה..

חזור למעלה

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 7:47 pm 
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

רשמתי את זה מרעיון הפרולוג לפני ששמתי לב שהוא הגיב...מצטער :lol: אני אמחק את זה.רציתי פשוט לעשות מן רקע כזה להמשך,שיהיה עוד משהו לחקור.אולי להוריד את קטע היוצר?
בענין הדיוק צודק

צידיי התהילה,שבט מספר 1

חזור למעלה

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 7:49 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

אממ אני חושב שצריך להוסיף שם סוגריים שלא נשכח ששם צריך להכנס האדם הכי חזק בשדות האדם שהוא בעצם אגדה האדם שמוזכר בפרולוג.

חזור למעלה

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 8:08 pm 
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

בסדר,שיניתי ,אם לא ילך אני אמחק את הקטע,אבל בשביל פרולוג צריך לדעת על מה הסיפור,לא?רשמתי שהוא היה אדם חזק מאוד אבל הוא נעלם.

צידיי התהילה,שבט מספר 1

חזור למעלה

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 8:34 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

זה הקדמה רגילה.

נגיד סדרת כישור הזמן בספר הראשון יש פרולוג על אדם שמכנים אותו "הדרקון" בתקופה שהוא חי הכי מעריצים אותו אבל אז הוא משתקע וגורם לכך שהעולם יתפרק כמובן שמאז "הדרקון" זה קללה שאסור להגיד ויש על זה נבואה.

וחלק נכבד מהספר מבוסס על הפרולוג הזה שמסביר לך קצת מי זה הדרקון ומה באמת קרה [כמובן שבמהלך הסדרה מבינים יותר טוב] אני יודע שיש עד 15 ספרים לסדרה [אולי אפילו יותר]

חזור למעלה

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 8:42 pm 
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

לא מכיר את הסדרה,לא משנה תמחק הכל.

צידיי התהילה,שבט מספר 1

חזור למעלה

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 9:31 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

זה לא טוב להתייאש..

צריך לחזור ולשכתב אני יכול לעזור כאן יש לך מעט בעיות שאני רואה

חזור למעלה

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2008 11:12 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
 פרופיל אישי

ההמשכים נחמדים מאוד, ונראה שלא חסרים לך רעיונות...
אני חשבתי בכיוון שונה, לא יודע אם זה משתלב, ולא יודע אם זה בכלל יצא.
בכל מקרה אתה כותב יפה

חזור למעלה

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 08, 2008 7:01 am 
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
רמה 3 - רב"ט (רב טוראי)
סמל אישי של המשתמש
 פרופיל אישי

תודה יש לי המשכים והרבה,והעלילה תשתנה כל הזמן,אבל יש לי בעיה אחת.
כשקראתי את הכתבה שלך,לא שמתי לב שהוא אפילו לא בן 9 והפרט הזה לא מתאים לי,ועכשיו הכל נהרס לי.

צידיי התהילה,שבט מספר 1

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 10 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש: