משחק רשת: שדות התהילה

פורום ישראלי של משחק רשת מבוסס דפדפן, אסטרטגיה רבת משתמשים
עכשיו ש' אוקטובר 21, 2017 4:58 am

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מינוי [חחח, עדיף בלי כותרת] (חלק כ)
הודעהפורסם: א' דצמבר 07, 2008 7:34 pm 
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
רמה 4 - סמ"ר (סמל ראשון)
 פרופיל אישי

בוץ וקסם!! כבר אמרתי? ;)
אם בכל זאת יש רעיונות או הערות, אשמח לשמוע.

הקיסר כבר ידע שהאפשרות עומדת לעלות, אבל הוא עדיין נרעד לשמע הרעיון. הוא ניסה לחשב את משך הזמן – חודש של תנועה, עד שניתן יהיה לבצע 'קפיצה', ואז עוד כחודש תנועה אל עבר כדור הארץ. כדור הארץ!
נראה שהסגן אלוף כבר הבין מה עובר בראשו של הקיסר, ומיהר להבהיר –
- המסע הולך להיות ארוך, לא נוכל לבצע קפיצה...
זה קטע את מחשבות הקיסר באחת.
- אנחנו לא יודעים לאן אנחנו צריכים להגיע, ולכן לא יודעים איך לבצע את הקפיצה. תצטרכו לעקוב אחרי גלי הגשושית ולהתקדם בעקבותיהם לכדור הארץ. וגם קפיצות קטנות לא תוכלו לבצע, בגלל שאנו לא יכולים להצביע על כיוון ברור של הגלים, בגלל השפעת שדות הכבידה של כוכבים שונים על מרחב החלל, ובגלל השפעת הכבידה על הוויברציה של הגלים המשנה את רמות האנרגיה... טוב, אולי גלשתי קצת לפיסיקה אבל את הרעיון הבנתם...
שוב הבין הסגן אלוף שלא ממש עוקבים אחריו.
- אתה מתכוון להגיד שאנחנו צריכים לוותר עכשיו על כמה שנים טובות, לצאת למקום שאנחנו לא יודעים איפה הוא, ולהסתכן בכך שאולי בכלל לא נחזור?! הזדעק הסגן.
הגורילה העיף מבט מזרה אימה לכיוון הסגן, מה שכמובן לא השפיע כלל. הסגן אלוף השני היה יותר מעודן, ניסה לנסח את זה בצורות שונות,אבל באופן כללי הסכים עם הגדרתו של הסגן.
- וואו, אדירררררר, התלהב הסגן כמו ילד קטן, איפה חותמים?
הם לא ציפו לשינוי כזה מהיר, והאלוף בקושי הצליח לענות "יוצאים מכאן אממממ... עוד שעה..." ניסה לענות בצורה שקולה.
ובכן, סיכם לעצמו הקיסר, יש לי עוד שעה בלבד במקום היחידי שהכרתי בחיי, חשב בעגמומיות, והצטער שאינו מצליח להתלהב מהבאות כמו הסגן.
הגורילה נשאר איתם, נראה שהשאר גמרו את תפקידם. הוא פנה אל הקיסר בדיבור מהיר וחותך, עם סגנון צבאי מובהק – "אנחנו צריכים להיות מוכנים תוך 40 קטנות, תגזור זמנים, ותדאג לי לרשימה של 5 'מתנדבים' נוספים. אני אוודא שהם יגיעו בזמן"
הקיסר הסתכל לעברו בתיעוב הולך וגובר, ואמר לו שהוא ידאג לבד למי שיצטרף. בזמן שהגורילה התרחק מהם, קרא לעברו הסגן – "הי, שמן, מה אתה כל כך לחוץ, יהיו מלא צחוקים" צעק בקול. את הקללות והגידופים היה ניתן לשמוע בכל שדות הקרב.
"אם כך", אמר האזרח פתאום מאחורה, "מסתבר שהתהילה האמיתית לא מסתובבת כאן בשדות" גיחך. "אני בטוח שלא חשבתם להשאיר אותי כאן מאחור..."

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: